Binstudio | O Firmie
462
page-template-default,page,page-id-462,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

O Firmie

Gdzieś w Poznaniu powstało biuro internetowe, które składa się z trzech osób. Mieli oni szaleńcze marzenia, odważne pragnienia i co ważne społeczne cele. Już kilka lat temu wiedzieli, że chcą pomagać. Dążyli do tego, by wybić się ponad przeciętność. Wciąż się zastanawiali, szukali swojego złotego horyzontu, który miał im przyświecać. I znaleźli! Dostrzegli swoje miejsce w szeregu, a przede wszystkim docelową grupę ludzi, dla których są gotowi przyczynić się do rozwoju ich przedsięwzięcia. Dlań właśnie tworzą kompozycje internetowe oraz marketingowe.

 

Strony internetowe kreowane niczym okładki najlepszej książki. Opracowują oni plan witryny w taki sposób, aby zachęcał do przeczytania zawartości informacji bądź pewnej opowiedzianej historii. Jeśli oprawa jest gotowa, copywriter zamienia się w Szekspira treści internetowej. Tworzy sytuację pisarską dla określonego klimatu tematycznego i przenosi odbiorcę w środowisko pewnej działalności. Kolejnym etapem jest wyczytanie między wierszami myśli przewodnich, treści ponadczasowych. Dla agencji interaktywnej koncepcją tą jest wypozycjonowanie strony internetowej.

 

Wyszukiwarka Google odczyta odpowiednie słowa kluczowe i dzięki oryginalności treści i wizji, wyniesie nas w googlowskie nieboskłony. Ostatnim ważnym etapem jest odpowiednie zareklamowanie naszego dzieła i umieszczenie go jak najbliżej klientów na półce w księgarni. Tę rolę dla stron internetowych pełni facebook oraz inne portale społecznościowe social media. Odwiedza je wiele osób i ważnym kryterium jest właśnie obwoluta strony internetowej. Jak trafnie zauważyłeś, Drogi Poszukiwaczu, jest to powrót do początku. Masz wielką ochotę posiadania firmowej strony internetowej i dodatkowo poznać całą historię opisaną właśnie tu, gdzie się teraz znajdujesz? Zostań i nigdzie nie uciekaj. My natomiast życzymy Tobie miłej lektury!