Binstudio | Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową?
792
post-template-default,single,single-post,postid-792,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową?

Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową?

W dzisiejszych czasach to strona internetowa
staje się naszą najlepszą wizytówką, która możemy pochwalić się przed pracodawcą. Staje się również głównym elementem, który umożliwia nam prowadzenie określonych usług bez wychodzenia z domu, co z upływem czasu staje się powszechniejsze.

projektowanie-stron-www-wskazowki-1

Dobrym początkiem ku zaistnieniu w internecie jest założenie blogu, na którym opisujemy swoje zainteresowania i staramy się nimi zarazić swoich odbiorców. Jest on szczególnie popularny wśród młodzieży, dzięki swojej prostocie wizerunkowej oraz contentowej. Jeżeli nie wiemy, jakie usługi chcemy prowadzić w internecie, to tym bardziej warto założyć swój blog, który dzielnie broni się przed portalami społecznościowymi, Instagramem czy Snapchatem. Powinniśmy wziąć tu pod uwagę trzy aspekty:

heart-outline-50x50

Pasja

reposnsywne_strony_www1-50x50

Wizerunek strony internetowej

like-50x50

Chwytliwe wpisy

Często następstwem blogu jest założenie strony internetowej nakierowanej na konkretny biznes. Tu natomiast ważny jest wygląd jak i reklama strony internetowej, aby zachęcić odbiorcę do wykonania u nas usługi. Bardzo często blog (najczęściej jednotematyczny) i usługi internetowe są ze sobą połączone. Na tym etapie jesteśmy najczęściej nastawieni na zyski, jednak równie ważne są inne czynniki, czyli zdobywanie wiedzy na różnych horyzontach (marketing/e-marketing, ekonomia, estetyka, siła perswazji). Są to elementy, które w późniejszym czasie musielibyśmy i tak rozwinąć, aby osiągnąć swój cel.

 

Gdy nasza prywatna strona internetowa zaczyna piąć się do góry i co miesiąc jesteśmy w stanie odłożyć więcej pieniędzy, jest to dobry czas, aby zainwestować w sprzęt, reklamę (jakikolwiek element, który zauważalnie przyczyni się do rozwoju naszego biznesu). Należy wziąć pod uwagę również połączenie sił z drugą, dobrze prosperującą firmą i połączyć razem obie oferty.

Możliwość zarobku

Warto również wspomnieć, że dzięki naszej „wizytówce“ internetowej możemy zarabiać pieniądze nie tylko w sposób bezpośredni (wchodząc na nasza stronę i kupować usługę), lecz również w sposób pośredni (freelancer ang.“wolny strzelec“). Powstaje co raz więcej stron internetowych, zrzeszających osoby, który chcą wykonywać zlecenia i zdobywać doświadczenie w jakieś dziedzinie

  • grafika i architektura
  • tłumacz językowy
  • programowanie
  • copywriting
  • multimedia i fotografia

Niezbędne tam jest nasze portfolio, według którego pracodawca decyduje, czy chce nam zlecić ta pracę. Jednym z najbardziej opłacalnych elementów portfolio jest właśnie zalinkowanie naszej strony internetowej, gdyż pracodawca ma namacalny przykład tego, że jesteśmy osobami publicznymi oraz silnie rozwijającymi się w różnych dziedzinach.

Binstudio – Pewny wybór!

Myślisz sobie: „Dobrze, wszystko brzmi świetnie, ale jak ja mam wykonać własną stronę internetową?“. I tutaj z pomocą przychodzi Nasza firma.

Jesteśmy webmasterami, którzy ciągle dążą za trendami. Wiemy, że strona nie jest już tylko miejscem, zawierającym szczegółowe informacje o firmie. Dzisiaj, zarówno w stronach internetowych, jak również innych elementach biznesu, liczy się prostota przedstawiona w oryginalny, estetyczny sposób. Brzmi jak wizytówka? :). Wykonujemy kilkanaście stron internetowych na miesiąc i każda na swój sposób jest wyjątkowa.
Nasza dewizą jest:

prostota, estetyka, oryginalność 

Jeżeli pragniesz rozwiązań, które wywindują Twoja stronę internetową w wyszukiwarkach, doprowadzą do wzrostu grona klientów oraz sprawią, że Twoją wizytówkę będzie się czytać z przyjemnością to trafiłeś pod właściwy adres