Binstudio | Copywriting
491
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-491,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Copywriting

copywriting1

Copywriting jest naszą kolejną propozycją. Oferujemy Państwu
tworzenie tekstów w oparciu o optymalizację treści. Copywriting w większym lub mniejszym
stopniu jest powiązany ze wszystkimi naszymi ofertami. Tworzymy teksty:

copywriting

Dopasowując odpowiednie słowa
kluczowe (pozycjonowanie)

pisanietekstow

Precyzyjnie komponując
z motywem graficznym

slowa kluczowe

Zawierające chwytliwość,
spójność oraz oryginalność treści

Nie chcemy, aby tekst był jedynie sztucznym wypełnieniem stron internetowych Naszych klientów. Tekst ma posiadać informacje, które odbiorca chce uzyskać. Ponadto często stosujemy grę słów, ponieważ chcemy, aby wpis lub jakikolwiek artykuł wywołał u Państwa klientów emocje, które spowodują, że czytelnicy bedą częściej powracać pod ten adres.

W skład copywritingu wchodzą również hasła reklamowe oraz namingi. Decydując się na ten wybór, przedstawiamy trzy propozycje, spośród których wybierają Państwo najbardziej satysfakcjonujący.


Wobec kłamliwych jawnie snów, wobec zmarniałych w nicość cudów,
Potężne młoty legły w rząd na znak spełnionych godnie trudów.

teksty pozycjonujące

Poszukiwacz, chcąc choć trochę odpocząć od świata wirtualnego, poszedł gdzieś w rejony Moraskiej Góry. Dojrzał tam chatkę. Wewnątrz paliło się światło, które było jedynym blaskiem w tej okolicy. Bez krzty strachu podszedł do niej, a furtkę otworzył mu brodaty, choć uśmiechnięty starzec. Rozmawiali całą noc. Podczas długiej konwersacji uzyskał od niego wiele zyciowych porad. Ważniejsza zaś była inna informacja. Dowiedział się, że ten doświadczony człowiek jest copywriterem oraz od zawsze robił wszystko to, co było związane z pisaniem. W swoim notesie odnotował jego słowa:

„Szkicuję artykuły na stronę internetową, wpisy na blog, teksty opisujące oferty na witrynach. Jestem pisarskim kołem ratunkowym, który sprawi, że Twój problem szybko pójdzie na dno. Żadna tematyka już nie napędzi mi strachu. Zachęci mnie jeszcze bardziej do działania oraz do wylewania się morza atramentu w obrębie nowego zagadnienia. Stworzę dla Ciebie naming, od którego będą zielenieć z zazdrości wszyscy z Twojej branży. Sformułuję hasło reklamowe, podkreślające efektywność i jakość prowadzonego przedsięwzięcia.”

szkic
photography9

Oprócz tego dodał, że pisanie wierszy jest jego odskocznią i sprawia mu to niewyobrażalną radość. Jest też poliglotą. Zna język angielski, niemiecki oraz szwedzki. „Przetłumaczę dla Ciebie każdy tekst znajdujący się na stronie internetowej, aby treść była dostępna nie tylko dla Polaków, lecz większej grupy odbiorców.” Po tym zasobie informacji, nasz bohater był co raz bardziej zdecydowany, aby skorzystać z usług Binstudio. A to nie był jeszcze koniec.

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami

W czym możemy Ci pomóc?